VOORZITTER
 
 
 

VAN

TOT

VOORZITTER

29.01.1975

22.12.1978

Isidoor HELLINCKX

22.12.1978

08.11.1996

Frans DE PAUW

08.11.1996

14.11.2014

Marc DE BOECK

14.11.2014

...

Geert DE BREUCKER