ONDERVOORZITTER
 
 
 

VAN

TOT

ONDERVOORZITTER

29.01.1975

19.11.1976

Marcel VAN DE VOORDE

19.11.1976

22.12.1978

Frans DE PAUW

22.12.1978

 

Isidoor HELLINCKX

 

 

Jean VERBELEN

 

25.08.1998

Albert DE MUNTER

13.11.1998

10.11.2015

Karel DE GREVE

10.11.2015

...

Jean HEMMERECHTS